Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Opryskiwacz ciśnieniowy Industry

Opryskiwacz ciśnieniowy Industry

Opryskiwacz ciśnieniowy INDUSTRY to zaawansowane technologicznie urządzenie przeznaczone do najbardziej wymagających prac, wykonywanych w warsztatach i myjniach samochodowych, punktach serwisowych oraz w przemyśle. Zastosowane profesjonalne uszczelnienia całkowicie obojętne w reakcji z agresywnymi środkami chemicznymi sprawiają, że INDUSTRY wykorzystywane są przez profesjonalistów.

Jest on odporny na wszelkiego rodzaju chemikalia oraz silne detergenty używane w przemyśle.

Kwasoodporna lanca, uszczelnienia vitonowe, oraz super wytrzymały zbiornik ciśnieniowy gwarantują, że urządzenie wytrzyma najcięższe zadania, a użytkownik będzie w pełni bezpieczny.


Zastosowanie:

 • przemysł naftowy
 • przemysł chemiczny
 • likwidacja skażeń
 • warsztaty i zakłady
 • dezynfekcja i dezynsekcja

Wyposażenie:

 • lance ze stali kwasoodpornej 80-135cm z dyszą regulowaną 1,5mm
 • dodatkowy zestaw części zamiennych
 • smar silikonowy
 • lejek wlewu cieczy z sitkiem filtrującym
 • dodatkowa dysza 1,0mm
 • opakowanie pełnokolorowy karton i folia

Dane techniczne:

Industry 5Industry 7Industry 9Industry 12
Poj. całkowita5,75 l7,83 l9,50 l11,6 l
Poj. robocza5,0 l7,0 l8,0 l11,0 l
Ciśnienie0,4 MPa0,4 MPa0,4 MPa0,4 MPa
Masa netto1,9 kg2,0 kg2,2 kg2,3 kg
Wysokość415 mm470 mm570 mm600 mm
Szerokość220 mm220 mm220 mm220 mm


Zalety opryskiwaczy


Specjalny zbiornik wysokociśnieniowy

Specjalnie zaprojektowany wysokociśnieniowy zbiornik zapewniający najwyższe bezpieczeństwo użytkowania. Specjalna metoda produkcji oraz kilkustopniowy proces kontroli jakości zbiorników gwarantują długi okres pracy bez żadnych problemów. Gwarancja 5 lat na każdy zbiornik ciśnieniowy MAROLEX.
Specjalny zbiornik wysokociśnieniowy marolex
  

Wydajna pompa wysokociśnieniowa

Nowe pompy charakteryzują się brakiem metalowego tłoczyska, potencjalnie narażonego na działanie żrących chemikaliów i korozji po latach użytkowania (mimo stosowania powłoki cynkowej), co czyni je w 100% odporne na rdzę. Pompa wzmocniona jest żeberkami i charakteryzuje się bardzo trwałą konstrukcją, zaprojektowaną przy użyciu nowoczesnego oprogramowania CAD symulującego naprężenia i które pozwoliło uzyskać maksymalnie wytrzymałą konstrukcję. Nowe pompy są bardziej estetyczne i wygodniejsze przy pompowaniu. Zawdzięczają to dopracowanemu kształtowi rękojeści i optymalnej konstrukcji wewnętrznej.
Wydajna pompa wysokociśnieniowy marolex
  

Zabezpieczenie przeciwpyłowe(APS System)

Wszystkie lance teleskopowe wyposażoną w APS-System zapobiegający dostawaniu się do niej zanieczyszczeń. Dzięki takim innowacjom są one uznawane za jedne z najbardziej niezawodnych urządzenia tego typu na rynku.
Zabezpieczenie przeciwpyłowe(APS System) marolex
  

Zawór bezpieczeństwa

Dokładnie dobrany zawór bezpieczeństwa zaprojektowany przez Marolex to kolejna gwarancja bezpieczeństwa opryskiwaczy Marolex. Zawór nie pozwala na uzyskanie wewnątrz zbiornika ciśnienia większego niż 0.4 MPa. Niezależnie od sytuacji zawór wypuści nadmiar ciśnienia zachowując zawsze bezpieczne ciśnienie poniżej 0.4MPa.
Zawór bezpieczeństwa marolex
  

Dodatkowe uszczelnienia zabezpieczające

W wielu miejscach Stosujemy podwójne uszczelnienia zapewniające brak przecieków podczas pracy z opryskiwaczami Marolex. Brak przecieków to większy komfort użytkownika oraz 100% bezpieczeństwo dla środowiska.
Dodatkowe uszczelnienia zabezpieczające marolex
  

Trójwarstwowy wężyk zbrojony

Wszystkie węże Marolex są specjalnie produkowane według bardzo rygorystycznych reguł kontroli jakości. Nasz trójwarstwowy wężyk posiada zbrojenie zabezpieczające przed pękaniem węża i minimalizuje możliwość zagięcia i zwiększa komfort pracy z opryskiwaczami Marolex.
Trójwarstwowy wężyk zbrojony marolex
  

Ergonomiczny kształt projektowanych elementów

Wszystkie elementy opryskiwaczy MAROLEX projektowane są w naszym studio projektowym za pomocą specjalistycznego oprogramowania CAD. Wykonujemy prototypy wszystkich elementów opryskiwaczy przed wprowadzeniem ich do produkcji, pozwala to na dokładne przetestowanie działania i dopracowanie kształtów tak aby były jak najbardziej optymalnie dopasowane do użytkownika.
Ergonomiczny kształt projektowanych elementów marolex
  

Blokada zaworu dozującego

Zawór dozujący zintegrowany z rączką Marolex pozwala na najbardziej komfortową pracę . Jego system blokady zmniejsza obciążenie mięśni dłoni podczas długiej pracy z opryskiwaczami Marolex. Po wciśnięciu i przesunięciu przycisku zaworu dozującego do przodu zawór pozostaje otwarty cały czas więc nie ma potrzeby trzymania go kciukiem.
Blokada zaworu dozującego marolex
  

Regulowana końcówka dyszy

Regulowana końcówka dyszy sprawi że wszystkie opryskiwacze Marolex stają się bardzo uniwersalnymi urządzeniami które mogą wytwarzać lekka mgiełkę ze środka ochrony roślin aż do strumienia używanego do podlewania i punktowego nanoszenia środków.
Regulowana końcówka dyszy marolex
  

Miękkie profilowane pasy

Zarówno opryskiwacze plecakowe jak i noszone na ramieniu opryskiwacze ciśnieniowe Marolex wyposażone są w miękkie pasy zwiększające wygodę pracy. Nawet długotrwały oprysk nie powoduje obciążenia mięśni a praca z opryskiwaczami Marolex to czysta przyjemność.
Miękkie profilowane pasy marolex


Informacje dotyczące kosztów i sposobu realizacji zamówienia.

Wysyłka zamówień dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Istnieje możliwość odbioru zamówienia w biurze handlowym firmy Laufer w Bielsku-Białej ul. Szarotki 34 / od poniedziałku do piątku

w godzinach pracy od 7.30 do 15.30

 • Producent: Marolex
 • Kod produktu: P5IN
 • Dostępność: W magazynie
 • 225.00 zł

Proszę wybrać