0
Twój koszyk
  • Brak produktów

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Tak, każdy preparat posiada własną kartę produktu, kartę charakterystyki, instrukcję stosowania. Preparaty biobójcze posiadają stosowne atesty.

Dzień dobry, Panleukopenię (koci tyfus) wywołuje wirus FPV (ang. Feline Parvovirus) należący do grupy parwowirusów. W posiadanej literaturze jest informacja o skutecznym działaniu preparatu.
Przed użyciem preparat rozcieńczyć 1:3 i roztworem przemywać wszystkie powierzchnie kontaktu. Można zastosować metodę zraszania. Miska i pozostałe rzeczy mające kontakt z chorym kotem, najlepiej zanurzyć w roztworze preparatu na min. 10 minut.

Od 1 do 3 dni roboczych w zależności od godziny złożenia zamówienia oraz od wyboru sposobu dostawy (kurier, paczkomat, Poczta Polska).  Zamówienia realizujemy na bieżąco w tym samym dniu lub następnym dniu roboczym. Jeżeli jest potrzeba pilnej dostawy, proszę nas o tym powiadomić.

Tak, udzielamy pomoc - konsultacje telefonicznie lub przez e-mail. Pod telefonem jesteśmy dostępni w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30 Natomiast odpowiedzi na e-mail udzielamy w najszybszym możliwym czasie.